Megjegyzés: Szezon közben Szathmáry Bálint is csatlakozott a kerethez!

2010.09.24.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- KOZÁRMISLENY   83- 69 (24-16,19-12,15-26,25-15)
300 néző,V.:Fekete,Tőzsér
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 21/3,Jilling L. 19/3,Nagy R. 13,Kiss B. 11,Kováts V. 8,Bovánovics M. 7/3,Oltárczy M. 4/3

Molnár István: -Nehéz mérkőzés volt.Minden hibánkat kihasználta az ellenfél,de azt gondolom,védekezésben többet nyújtottunk,ezzel nyertünk.Sokat kell még dolgoznunk,de most is látszott,center nélkül nehéz.Bízom benne,hogy új játékosaink is levetkőzik megilletődöttségüket.

2010.10.03.

FEHÉRVÁR KC- VESZPRÉMI EGYETEM SC  108- 67 (29-13,35-20,20-19,24-15)
100 néző,V.:Benczúr,Válé
VESC pontszerzők: Nagy R. 18/3,Bovánovics M. 16/3,Mérész Cs. 10/3,Kiss B. 8,Kováts V. 4,Oltárczy M. 4,Horváth D. 4,Jilling L. 3/3

Molnár István: -Rosszkor voltunk rossz helyen.Gyáván játszottunk,hamar megadtuk magunkat.Remélem,ez egy-két játékos fejében rendet tesz.

2010.10.08.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- TF HEGYVIDÉK   76- 56 (10-18,27- 7,18-18,21-13)
300 néző.V.:Sabáli L.,Németh A.
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 20/3,Bovánovics M. 18/6,Oltárczy M. 12/3,Nagy R. 12,Jilling L. 10/3,Kováts V. 2,Kiss B. 2

Molnár István: -A TF eddig minden meccsen megnehezítette ellenfelei dolgát.Az első negyedet mi átaludtuk,utána védekezés váltással sikerült győznünk.

2010.10.15.

SÁRVÁR- VESZPRÉMI EGYETEM SC   56- 79 (4-30,17-15,11-24,24-10)
100 néző,V.:Németh S.,Dombay L.
VESC pontszerzők: Kováts V. 18/9,Bovánovics M. 17/3,Nagy R. 14/6,Mérész Cs. 12/3,Jilling L. 7/3,Oltárczy M. 4,Kiskós D. 3,Gábriel Zs. 2,Kiss B. 2

Molnár István: -Látszólag biztosan nyertünk,de a fiataljaink számomra csalódást okoztak.

2010.10.29.

VESZPRÉMI EGYETEM SC– GYŐR   97- 83 (24-29,23-14,33-15,17-25)
350 néző,V.:Sabáli,Magyari
VESC pontszerzők: Szabó B. 20,Bovánovics M. 14/6,Oltárczy M. 13/6,Jilling L. 13/3,Kováts V. 12/3,Nagy R. 10,Mérész Cs. 9/3,Gábriel Zs. 6/6

Molnár István: -Nem a megfelelő ritmusban kezdtük az összecsapást,az első félidőben csak két-három percet játszottunk úgy,ahogy az elvárható.Szünet után nagyszerű sorozatot produkáltunk,mellyel eldöntöttük a meccs sorsát,majd sajnos visszasüllyedtünk a találkozó eleji színvonalra.

2010.11.07.

PÁPA KC- VESZPRÉMI EGYETEM SC   86- 78 (27-24,25-12,21-28,13-14)
400 néző,V.:Pálla,Tóth,Magyari.
VESC pontszerzők: Kováts V. 25/15,Mérész Cs. 14/6,Oltárczy M. 12/9,Kiss B. 10,Bovánovics M. 8/6,Jilling L. 3/3,Nagy R. 3/3,Szabó B. 3

Molnár István: -Három negyeden keresztül tudtuk megvalósítani elképzeléseinket,sajnos a másodikban semmi sem sikerült.A hazaiak megérdemelten nyertek,igaz néha úgy éreztem több szombathelyi volt a pályán,mint kellene.

2010.11.12.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- ELITE-BASKET  101- 64 (21-19,20-18,35-17,25-10)
300 néző,V.:Németh Csaba,Horváth Alajos
VESC pontszerzők: Jilling L. 26/12,Szabó B. 17,Mérész Cs. 16/6,Kováts V. 13/3,Oltárczy M. 11,Nagy R. 9,Bovánovics M. 4,Kiss B. 3,Gábriel Zs. 2

Molnár István: - Az elején megint kicsit beragadtunk,hagytuk,hogy az Elite Basket játssza a saját játékát, szerencsére az első negyed végére összeszedtük magunkat.Úgy gondolom, hogy három negyeden keresztül -már a második negyedben is -kezünkben volt a mérkőzés,csak akkor egy-két gyermeteg hibát is vétettünk, háromszor-négyszer olyan helyzetből vállaltuk el a dobást,amikor nem kellett volna,türelmesebbnek kellett volna lenni.Sokadszor játszunk jól a harmadik negyedben,igaz nagyon oda is figyelünk rá,mert általában ez az egyik gyenge pontunk volt,volt olyan mérkőzés,amit emiatt vesztettünk el.Ezen a mérkőzésen megfelelő volt a srácok hozzáállása,nagyon jól védekeztünk, „ijedtünkben” jól játszottunk.

2010.11.19.

ÚJBUDA TC- VESZPRÉMI EGYETEM SC   81- 88 (25-19,24-20,15-25,17-24)
100 néző,V.:Jurák,Szabó
VESC pontszerzők: Szabó B. 24,Kováts V. 17/9,Mérész Cs. 13/3,Oltárczy M. 12/6,Bovánovics M. 9,Jilling L. 7/3,Nagy R. 3,Kiss B. 3

Molnár István: -Tűz és víz.Egy félidőnyi gyenge védekezés és támadás,egy félidőnyi nagyszerű játék.

2010.11.28.

NAGYKANIZSA- VESZPRÉMI EGYETEM SC   65- 80 (18-22, 8-14,16-18,23-26)
200 néző. V.: Horváth,Németh,Boros
VESC pontszerzők: Kováts V. 24/18,Jilling L. 15/3,Mérész Cs. 13/3,Szabó B. 13/3,Nagy R. 11,Kiss B. 4

Molnár István: -A mérkőzés túlnyomó részében a mi akaratunk érvényesült.Ez a siker csak akkor ér igazán valamit,ha pénteken a soproniak ellen is diadalmaskodunk.

2010.12.17.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- BONYHÁD   86- 80 (28-27,15-11,16-19,27-23)
400 néző. V.: Tóth, Sabáli
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 23/6,Nagy R. 15/3,Szabó B. 15,Jilling L. 11/6,Kováts V. 9/3,Bovánovics M. 9/3,Oltárczy M. 2,Kiss B. 2

Molnár István: -Szívünket, lelkünket kitettük a pályára,ennek köszönhető a győzelmünk.

2011.01.14.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- ÚJBUDA TC   89- 80 (25-27,21-19,23-16,20-18)
300 néző,V.:Németh,Dombay.
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 33,Szabó B. 17,Kováts V. 10/3,Oltárczy M. 9/3,Jilling L. 6,Kiss B. 6,Bovánovics M. 4,Nagy R. 4

Molnár István: -Teljesítményünkön látszott,hogy régen játszottunk bajnoki mérkőzést.Ritmustalanul küzdöttünk,de szerencsére volt két olyan játékosunk,akik egész héten nem edzettek,ám vállalták a játékot és hozzásegítették társaikat a győzelemhez:Oltárczy és Kiss!Mérész pedig húzta a szekeret!

2011.01.22.

KOZÁRMISLENY- VESZPRÉMI EGYETEM SC   60- 74 (19-25,14-16,12-18,15-15)
100 néző,V.:Domokos,Sági
VESC pontszerzők: Jilling L. 16/6,Mérész Cs. 13/3,Bovánovics M. 12/6,Kováts V. 11/9,Oltárczy M. 8/3,Szabó B. 8,Nagy R. 6

Molnár István: -Hosszú utazás,kínos közjáték,közepes játék,de győzelem,és most ez volt a legfontosabb,ami velünk történhetett.

2011.01.29.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- FEHÉRVÁR KC  112- 75 (33-25,20-17,35-16,24-17)
300 néző,V.:Reisz P.,Lövész Cs.
VESC pontszerzők: Kováts V. 29/3,Szabó B. 26,Nagy R. 24/3,Jilling L. 9,Bovánovics M. 5/3,Kiss B. 5/3,Oltárczy M. 4,Gábriel Zs. 3,Horváth D. 2,Baksa Sz. 2,Kovács B. 2,Kiskós D. 1

Molnár István: -Nehéz egy ilyen mérkőzést értékelni,mivel az ellenfél a mérkőzés felében nem a játékkal foglalkozott,hanem minden egyéb más dologgal.Úgy gondolom,hogy a csapat megfelelően állt hozzá a mérkőzéshez,fejben és játékban is sikerült a fehérváriak fölé kerekednünk.Örülök,hogy ezt a mérkőzést ilyen módon meg tudtuk nyerni,és tovább haladunk céljaink felé,hiszen szeretnénk a legjobb négy közé kerülni,de a csoport többi eredményeit nézve nem lesz egyszerű,sok forduló van még hátra.Mérész Csabi az előző két mérkőzésen sokat segített a csapatnak,most a csapat segített neki olyan értelemben,hogy a játékosok átvállalták a szerepét.A következő fordulóban remélhetőleg már játszani tud,mivel ismét rangadó elé nézünk, a télen megerősödött TF-Hegyvidék csapatához látogatunk.A fővárosiak mindenképpen szeretnének a legjobb négybe jutni,nagyon nehéz mérkőzésre számítok,de győzni utazunk Budapestre.A ma pályára lépett fiataloknak több jó megmozdulása is volt,gólokat dobtak,védekeztek,labdát szereztek.Nekik még szokatlan ez a környezet, légkör,de bátran,ügyesen megoldották a feladatot!

2011.02.05.

TF HEGYVIDÉK- VESZPRÉMI EGYETEM SC   81- 90 (23-18,19-19,20-21,19-32)
100 néző,V.:Fekete L.,Hervay T.
VESC pontszerzők: Szabó B. 26,Oltárczy M. 18/9,Bovánovics M. 17,Nagy R. 13/3,Jilling L. 8/3,Mérész Cs. 6,Kováts V. 2

Molnár István: -Most sem játszottunk jól,de az utolsó utáni pillanatban hatalmas szívvel nyerni tudtunk.

2011.02.11.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- SÁRVÁR  104- 69 (29-12,24-20,28-14,23-23)
300 néző,V.:Horváth,Benedek
VESC pontszerzők: Nagy R. 18/6,Bovánovics M. 15/3,Szabó B. 13,Mérész Cs. 12/6,Jilling L. 10/6,Kiss B. 10,Oltárczy M. 8,Kovács B. 8,Ruder T. 6,Kiskós D. 4

Molnár István: -A meccs legnagyobb haszna,hogy a fiatalok sokat játszhattak.

2011.02.16..

VESZPRÉMI EGYETEM SC-SOPRON   91- 81 (30-27,16-22,22-20,23-12)
250 néző,V.:Jurák K.,Vida B.
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 25/3,Jilling L. 22/15,Bovánovics M. 11/3,Nagy R. 11/3,Oltárczy M. 8/3,Szabó B. 8,Kiss B. 6

Molnár István: -Azt gondolom,az egészséges játékosok nagyot alakítottak,elsősorban küzdeni tudásból vizsgáztak jelesre,különösen akkor,amikor az ellenfél 13 ponttal vezetett.Mi öt játékossal fordítottunk, csak az a baj,hogy fogalmam sincs,kik fognak pályára lépni vasárnap a győri összecsapáson?!

2011.02.20.

GYŐR-VESZPRÉMI EGYETEM SC   58- 84 (19-17,11-28,11-29,17-10)
100 néző,V.:Bognár,Boros
VESC pontszerzők: Szabó B. 17,Jilling L. 16/12,Nagy R. 13,Bovánovics M. 9/3,Mérész Cs. 8/3,Szathmáry B. 8,Kiss B. 7,Horváth D. 4,Kiskós D. 2

Molnár István:-Sikerült folytatni jó sorozatunkat,de a neheze csak most következik.

2011.02.25.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- PÁPA KC   92- 71 (24-19,30-15,18-17,20-20)
400 néző,V.: Fekete,Domonkos
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 19,Nagy R. 18/3,Szabó B. 17,Bovánovics M. 13/9,Oltárczy M. 9/6,Kiss B. 9,Jilling L. 5/3,Kiskós D. 2

Molnár István: -Volt a mérkőzésen tíz perc kosárlabda,ezalatt eldöntöttük a mérkőzést,a többi nem a játékról szólt.Ekkor leült az összecsapás,a csapatok nem a kosárlabdával foglalkoztak.Ekkor gondolom a nézőknek is lassabbnak tűnhetett a játék,nem igazán hasonlított a vérbeli kosárlabdára,de ez már minden Pápa meccsen így van.A sérülésnél az ellenfél folyamatos reklamálása is megzavarta a csapatot,közel öt percet állt a játék, mire a játékvezetők lecsillapították a kedélyeket.Minden játékosomnak megtiltottam,hogy bármilyen provokációnak felüljön,nehogy valaki esetleg megsérüljön.Pozitív dolog Oltárczy Máté játéka,annak ellenére,hogy tegnap edzhetett először,mégis negyedórát tudott vállalni.Remélem,hogy a következő mérkőzésen már többet is tud játszani.

2011.03.05.

ELITE-BASKET- VESZPRÉMI EGYETEM SC   73- 83 (21-25,19-20,17-21,16-17)
200 néző,V.:Surányi G.,Szabó A.
VESC pontszerzők: Jilling L. 19/6,Szabó B. 19,Bovánovics M. 16/12,Oltárczy M. 9,Kiss B. 6,Mérész Cs. 5,Szathmáry B. 5/3,Nagy R. 4/3

2011.03.12.

VESZPRÉMI EGYETEM SC-NAGYKANIZSA   92- 77 (21-20,16-11,24-24,31-22)
500 néző,V.:Tóth K., dr. Magyari T.
VESC pontszerzők: Bovánovics M. 27/9,Mérész Cs. 20/6,Jilling L. 20/6,Nagy R. 8/3,Szabó B. 8,Szathmáry B. 4,Oltárczy M. 3,Kiss B. 2

Molnár István: -A Kanizsa minden mérkőzésen így játszik,igen agresszív védekezést alkalmaznak,és ezt váltogatják a zónavédekezéssel.Lehetett látni,hogy a mi csapatunkat a zónázás eléggé lelassította,nem tudtuk a saját játékunkat játszani,ezért voltak gondjaink.Úgy gondolom,hogy a csapat és a közönség közösen kiharcolta ezt a győzelmet,aminek azért is örülünk,mert az elmúlt években hazai pályán nem sikerült megőrizni a veretlenségünket az alapszakaszban,most ez sikerült.Úgy érzem,ez a csapat mindent megtett azért,hogy a legelőrébb végezzen,most már teher nélkül vághatunk neki az utolsó két összecsapásnak,előbb a Sopron,majd a Bonyhád otthonában. A mai sikerrel már biztos a négy között vagyunk,sőt legrosszabb esetben is a csoport második helyén végezhetünk.Ezt mindenképpen nagy bravúrnak tartom.Most olyan két mérkőzés fog következni,ahol nem mi leszünk az esélyesek,de ez a csapat már többször bebizonyította, képes felállni a padlóról,mind a két ellenfélhez úgy utazunk,hogy mindent megteszünk a győzelemért.

2011.03.18.

SMAFC- VESZPRÉMI EGYETEM SC   78- 76 (25-20,16-14,19-21,18-21)
200 néző,V.:Sabáli L.,Török Z.,Németh A.
VESC pontszerzők: Nagy R. 23/9,Mérész Cs. 13/6,Szabó B. 12,Jilling L. 10/6,Kiss B. 8,Bovánovics M. 6/3,Oltárczy M. 2,Szathmáry B. 2

Molnár István: -Mindkét csapat alaposan felkészült a másik játékából.Sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok,a hazaiak leginkább a lepattanók megszerzésében jeleskedtek,s így a szünetre hét pontos előnyt szereztek.A szünet után a veszprémiek előbb egyenlítettek,majd a vezetést is sikerült átvenniük (43:48),de a hazaiaknak sikerült újítani,s a negyed végére ismét náluk volt az előny. Az utolsó tíz percben a veszprémiek sok büntetőt hagytak ki,továbbra is meggyűlt a bajuk a lepattanókkal,így a soproniak tíz másodperccel a vége előtt maguk javára fordították az összecsapást.

2011.03.27.

BONYHÁD-VESZPRÉMI EGYETEM SC   78- 70 (18-20,17-22,15-21,28- 7)
200 néző,V.:Maár G.,Gelencsér Gy.
VESC pontszerzők: Jilling L. 21/9,Mérész Cs. 14/6,Szabó B. 14,Kiss B. 13,Szathmáry B. 7/3,Nagy R. 1

Rájátszás:

2011.04.08.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- BP. HONVÉD   86- 67 (19-13,20-15,24-23,23-16)
300 néző,V.:Németh,Benedek.
VESC pontszerzők:Jilling L. 19/3,Nagy R. 18/6,Mérész Cs. 15/6,Kiss B. 10,Szathmáry B. 9/6,Oltárczy M. 8,Szabó B. 7

Molnár István: -Küzdöttünk,hajtottunk,szerintem a védekezésünkkel nyertük meg a mérkőzést.Sokat váltogattuk a védekezést,ezen belül az emberfogást és a zónát,ezzel többször zavarba hoztuk az ellenfelet.Külön szeretném megköszönni a közönségnek azt a biztatást,amit ma is megkaptunk tőlük.Ilyen nehéz helyzetben a védekezésnél nagyon sokat jelent a külső támogatás.A támadójátékunkról annyit,olyan volt amilyen, de összekínlódtunk annyi pontot,mely elég volt a mai győzelemhez.

2011.04.17.

VÁSÁRHELY- VESZPRÉMI EGYETEM SC   84- 93 (18-22,21-20,20-27,25-24)
300 néző,V.:Balogh,Farkas,Fodor
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 21/15,Nagy R. 20/3,Bovánovics M. 15/3,Kiss B. 10,Jilling L. 9,Szabó B. 8,Szathmáry B. 5/3,Oltárczy M. 5

Molnár István: -Vereséggel felérő győzelmet szereztünk,de a rájátszásban a siker a legfontosabb.

2011.04.22.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- JÁSZBERÉNY   86- 98 (20-26,27-21,19-19,20-32)
500 néző,V.:Makovsky Sz.,Fekete L.,Tőzsér D.
VESC pontszerzők: Szabó B. 23,Jilling L. 20/12,Mérész Cs. 13/3,Kiss B. 11,Nagy R. 7,Szathmáry B. 7,Bovánovics M. 5/3

Molnár István: -Gyengén védekeztünk ezen a mérkőzésen,az ellenfél kis emberei folyamatosan be tudtak törni,s mi ezzel nem tudtunk semmit kezdeni,ezekből a kiosztásokból könnyű kosarakat tudtak szerezni. Küzdöttünk,hajtottunk,de sajnos vereséget szenvedtünk.Az ellenfélnél négy olyan magas ember volt,aki nálunk nem volt,sok lepattanót gyűjtöttek be,és ezekből meg tudtak indulni.

2011.04.29.

EGER- VESZPRÉMI EGYETEM SC   74- 81 (23-18,11-19,17-18,23-26)
120 néző,V.:Vida B., Menyhárt F.
VESC pontszerzők: Mérész Cs. 24,Jilling L. 14/3,Szabó B. 13,Bovánovics M. 12/6,Oltárczy M. 12/6,Nagy R. 4/3,Kiss B. 2

2011.05.06.

BP. HONVÉD- VESZPRÉMI EGYETEM SC   65- 75 (23-24,19-20,18-10, 5-21)
200 néző,V::Hervay,Dernei
VESC pontszerzők: Bovánovics M. 21/6,Jilling L. 17/12,Szabó B. 9,Mérész Cs. 8/6,Nagy R. 8,Oltárczy M. 5/3,Kiss B. 4,Szathmáry B. 3/3

Molnár István: -Meglepetésre az utolsó negyedben jobb erőnlétünkkel,koncentráltabb játékkal nagyszerű sikert arattunk.

2011.05.14.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- VÁSÁRHELY   91- 79 (19-23,32-17,15-22,25-17)
200 néző,V.:Németh,Benedek
VESC pontszerzők: Szabó B. 21/3,Bovánovics M. 16/6,Jilling L. 15,Kiss B. 12,Mérész Cs. 11/3,Oltárczy M. 8/6,Szathmáry B. 8

Molnár István: -Tudtuk,hogy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk,hisz a vendégek már teljes kerettel tudtak játszani.izzadságszagú győzelem volt,de gyakran előfordul hogy ezek a legértékesebbek.

2011.05.20.

JÁSZBERÉNY- VESZPRÉMI EGYETEM SC  108- 89 (25-16,34-27,28-24,21-22)
400 néző,V.:Fodor,Balogh,Rácz
VESC pontszerzők: Szabó B. 23,Jilling L. 16/12,Bovánovics M. 11/9,Mérész Cs. 11/3,Szathmáry B. 10/3,Nagy R. 10,Kiss B. 4,Horváth D. 4

Molnár István: -Addig,míg a hazaiak egy ilyen meccsen is csapatjátékkal rukkoltak elő,mi sokat egyénieskedve,fegyelmezetlen teljesítményt nyújtottunk.Ez volt a két társaság között az alapvető különbség.

2011.05.27.

VESZPRÉMI EGYETEM SC- EGER   90- 93 (29-23,27-25,22-24,12-21)
400 néző,V.:Makovsky,Fekete
VESC pontszerzők: Nagy R. 21/15,Szabó B. 20,Kiss B. 12,Bovánovics M. 11/9,Jilling L. 11/9,Mérész Cs. 11,Oltárczy M. 2,Szathmáry B. 2

Molnár István: -Először is gratulálok a csapatomnak a harmadik helyhez.Ha az év elején valaki azt mondja, hogy a harmadik helyen végzünk,kicsit mosolyogtam volna rá,főleg egy pápai és fehérvári vereség után. A rájátszás végére elfáradtunk picit,valamint megzavarta a fejeket,hogy több játékost is megkerestek már másik csapatok.Nem tudtunk koncentráltan játszani,ez már az utolsó 3-4 fordulóban látszott.Remélem,hogy jó szívvel emlékezik majd a közönség erre a csapatra.A mai mérkőzésről egyetlen dolgot tudok elmondani. Nem tudtuk megtalálni a ritmust a második félidőben,már az első félidőben el lehetett volna dönteni az összecsapást.Erőltettük a támadást,de inkább védekezni kellett volna.A jövőre vonatkozóan még nincs konkrétum,több játékost is megkerestek már,akik tárgyalásokat folytatnak más klubokkal.

A VESC a 3.helyen zárta a szezont!

Szezon értékelő:

Az abszolút listán ez a második legjobb helyezés.A Veszprémi Egyetem SC NB I/B-s kosárlabda csapata ugyanis volt már ezüstérmes és egyszer bronzérmes.Most utóbbit ismételte meg.
Ráadásul hajszálon,pontosabban egyetlen hazai vereségen múlt a második hely megszerzése,ám a bajnoki cím ismét elérhetetlen távolságban volt.

-Kilenc éve vagyok Veszprémben edző -kezdte Molnár István a VESC mestere.-Ez idő alatt soha nem volt igazán reális cél az aranyérem és a feljutási esély begyűjtése.Mindig volt ugyanis egy-egy ügyeletes sztárcsapat,akik úgy erősítettek,akik olyan körülményeket teremtettek,amelyek eleve meghatározták az első helyet.

-Idén a Jászberény volt ilyen.
-Így igaz, ők voltak azok,akik több erős centert igazoltak.Meggyőződésem ugyanis,hogy ezen a poszton dőlnek el a fontos kérdések.

-Éppen centerügyben volt hátrányban a Veszprém.
-Pontosan ezért vagyunk úgy,hogy amennyiben valaki a bajnokság elején elénk teszi a papírt,hogy harmadikak vagyunk,azonnal aláírtuk volna.A teljesítményünk tehát jó volt.Más kérdés,hogy bosszantó volt a kézben tartott ezüstérem elveszítése,de összeségében természetesen elégedett vagyok.

-Két évvel ezelőtt mindenkinek tetszett a kieséses rendszerű rájátszás,mégis váltottak erre az időnként unalmasnak tűnőre.
-Évek óta mondják az edzők,hogy a szemtől-szembe rendszer igazságosabb,élvezetesebb lenne.Nem beszélve a szurkolókról, akik egyértelműen izgalmasabb meccseket kapnának.Nem véletlen,hogy az "A" csoportban erre álltak rá már évekkel ezelőtt.Nálunk mégis úgy döntött a versenybizottság,hogy maradjon ez a megoldás.Én sem értem,miért van ez így.

-Visszatérve a bajnoksághoz,az utolsó meccseken láthatóan szenvedtek.
-Valóban a végére kissé szétesett a társaság.A más klubokkal történő tárgyalások a fejekben kissé rendetlenséget okoztak,ami elsősorban védekezésben mutatkozott meg.

-Elkerülhetetlen a kérdés:milyen jövő vár a csapatra?
-Óriási tárgyalások alakultak ki,hiszen most mindenki előbb a legjobbak közé próbál elszerződni,majd utána igyekszik minél jobb feltételekkel a "B"-be elhelyezkedni.Nem tudom,nálunk milyen változások várhatóak,de az biztos,hogy átalakul a játékoskeret.Vannak persze biztos maradók és olyanok is,akik nem nálunk folytatják ,de végleges névsort még korai lenne mondani.Az biztos,hogy augusztus 1-én kezdjük a felkészülést és én is kíváncsi vagyok,hogy miből kell majd új csapatot építeni.

Cikk: naplo-online.hu

Edzői nyilatkozatok a meccsek után: naplo-online.hu; hajraveszprem.hu

Képek: foto24.hu